MASAÜSTÜ, TABLET VE MOBİL İÇİN DUYARLI WEB TASARIMI

Mobil internet kullanıcılarının istisna olduğu algısı güncelliğini yitirdi ve bugün, web siteniz onu bir mobil cihazdan veya tabletten görüntüleyenlere hizmet vermiyorsa, düşündüğünüzden daha fazla müşteri yüzdesini kaçırıyorsunuz. Duyarlı düşünme zamanı.

Benarma Reklam'ın duyarlı web tasarım ve geliştirme hizmetleri, şirketinizin web sitesinin, web sitesinin görüntülendiği ekranın boyutuna bağlı olarak otomatik olarak yeniden boyutlandırılmasına ve yeniden yapılandırılmasına olanak tanır. Masaüstü sürümü, tüm zilleri ve ıslıkları ve büyük tam boyutlu görüntüleri içerirken, tablet daha büyük görüntü veya düğme bloklarına yeniden biçimlendirilebilir ve mobil, kolay gezinme ve parmakla kaydırma için daha da basitleştirilmiş bir sürüme yeniden biçimlendirilebilir. Ayrıca, kullanıcıların masaüstü, tablet ve mobil cihazlardaki farklı hedeflerini de dikkate alıyoruz. Bir müşteri sitenize gelişigüzel bir şekilde göz atmak ve hizmetleriniz hakkında bilgi almakla ilgilenebilirken, bir mobil kullanıcı en çok konumunuzu hızlı bir şekilde bulmak veya hareket halindeyken kaynaklara erişmekle ilgilenebilir.

Duyarlı bir web sitesine ihtiyacınız olup olmadığından emin değil misiniz? Bizimle iletişime geçin. Müşterilerinizin sitenize nasıl eriştiğini, masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda hangi sayfaların en önemli olduğunu ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için nerede iyileştirmeler yapılabileceğini görmek için birlikte mevcut web sitenizin analizlerini inceleyeceğiz.

 

web3.jpg (1.80 MB)

 

ÖZEL WEB TASARIM HİZMETLERİ

Pazarlama stratejinizin diğer herhangi bir parçasından çok, şirket web siteniz, işletmeniz için "ön sundurma" olarak önemli ilk izlenimi sağlar. Harika web siteleri gerçekten de haftanın 7 günü 24 saat açık bir vitrindir.

Benarma Reklam, şirketler, kuruluşlar ve her büyüklükteki kar amacı gütmeyen kuruluşlar için ödüllü, özel web sitesi tasarımı ve geliştirme hizmetleri sunar. Yaratıcı web tasarımcıları, geliştiricileri ve yöneticilerinden oluşan ekibimiz web sitenizin hedeflerini alır ve bunları müşterilerinizin çevrimiçi deneyimini etkileyecek ve geliştirecek bir platform ve tasarıma entegre eder. İster yenilenmeye ihtiyaç duyan mevcut bir web siteniz olsun, ister sıfırdan yeni bir web sitesi oluşturmakla ilgileniyor olun, Benarma Reklam markanızı başarılı bir şekilde temsil eden ve müşterilerin etkileşimini artıran en son yanıt veren teknolojiyi entegre eden bir 'vay' faktörüne sahip bir web sitesi tasarlayacaktır. .

Benarma Reklam'ın çevrimiçi web tasarım hizmetlerimiz aracılığıyla web görünürlüğünüzü artırmanıza ve müşterilerin ilgisini çekmesine yardımcı olmasına izin verin. 

 

web5.jpg (1.26 MB)

 

WEB GELİŞTİRME

Herkesin bir web sitesi geliştirme ve tasarım uzmanı olduğunu iddia ettiği bir dünyada, web varlığınızı yeni boyutlara taşımak için Benarma Reklam'daki profesyonellere güvenebilirsiniz. Benarma Reklam, tek bir çatı altında eksiksiz hizmet veren bir web sitesi geliştirme ve tasarım firmasıdır - sitenizin belirli bölümlerini başkalarına yaptırmıyoruz.

Web geliştirme ekibimizi harika yapan nedir? Geliştiricilerimiz, tasarımcılarımız ve yöneticilerimiz öğrenmeyi severler ve görsel olarak çekici, işlevsel olarak verimli ve masaüstü, tablet ve mobil görüntülemeye duyarlı bir web sitesi oluşturmak için gerekli en son teknikleri ve teknolojiyi benimsemeye devam ederler . Broşür (içerik odaklı) web sitelerinden karmaşık e-ticaret web sitelerine ve ürün aramaları, konum haritalama ve CRM'lerle veri entegrasyonu dahil özel işlevlere kadar her şeyi oluşturma konusunda deneyimliyiz .

Hiçbir web sitesi projesi çok büyük veya çok küçük değildir. 

 

WEB SİTENİZİN KONTROLÜNÜ ELİNİZE ALIN

Benarma Reklam, reklam vermek inşa edecek web sitesi yeni web sitesinin işlevselliği gereksinimlerine göre, concrete5, WordPress ve Shopify dahil lider platformu üzerinde. Bu platformlar aracılığıyla sunulan içerik yönetim sistemlerini kullanan şirketlerin, şirket web sitesinde güncellemeler yapmak için dahili bir web yöneticisine veya programcıya güvenmesine gerek yoktur. Farklı seviyelerde deneyime sahip personel, bir düğmeye tıklayarak içeriği, fotoğraf galerilerini, ürün bilgilerini ve daha fazlasını kolayca güncelleyebilir.

Bizim web tasarım ve geliştirme hizmetleri personeliniz için özel bir eğitim oturumu, ve sorulara cevap ve web sitenizin ömrü boyunca ayrıntılı talimatlar ve rehberlik sağlayacak özel bir web destek elemanı içerir.

 

OPTİMİZASYONU FARK ETMENİZİ SAĞLAR

Benarma Reklam'da, arama motoru optimizasyonu web tasarım ve geliştirme sürecimizin ön saflarında yer alır; çünkü güzel bir web sitesinin yalnızca müşteriler onu bulabilirse alakalı olduğunu anlıyoruz. Biz inşa web siteleri standartları optimum arama sıralaması potansiyel için Google ve diğer büyük arama motorları tarafından belirlenen takip son web teknolojisini kullanarak.

Basmakalıp siyah şapka teknikleri ve bağlantı kurma şemaları günümüzün SEO ortamında uygun veya etkili değildir. Herhangi bir arama motorunun amacı, tam da başarmayı hedeflediğimiz, alakalı, güvenilir, becerikli web içeriği sağlayan web sonuçları döndürmektir. Anahtar kelime açısından zengin web içeriği, uygun başlıklar, tamamlanmış meta bilgilerden sık fotoğraf ve içerik güncellemelerinin önemi konusunda koçluğa ve üçüncü taraf platformlarla etkileşimde bulunmaya kadar, optimum kullanıcı deneyimi için web sitenizi gerçekten optimize etmek için kapsamlı bir yaklaşım uyguluyoruz. Tüm bileşenler web sitenizin sıralamasında rol oynar.

 

SEO DANIŞMANLIĞI VE KOÇLUK

Web sitenizin sıralamasını yükseltmek mi istiyorsunuz? Benarma Reklam, web siteniz ve blogunuzdaki belirli anahtar kelimeleri nasıl hedefleyeceğiniz konusunda özelleştirilmiş önerilerle birlikte SEO ve web varlığı değerlendirmesi sunar.

 

E-TİCARET, 24 SAATLİK VİTRİNİNİZ

E-ticaret web tasarım ve geliştirme hizmetlerimizle çevrimiçi ürün ve hizmet satmak her zamankinden daha kolay. İster pazarınızı geleneksel gerçek mekandan çevrimiçi ortama genişletmek istiyor olun, ister yalnızca çevrimiçi bir perakende alanı başlatmak istiyorsanız, Benarma Reklam sizin için doğru olan özel e-ticaret çözümünü sağlayacaktır. E-ticaret web sitelerimiz, gereken özelleştirme ve yönetim düzeyine bağlı olarak Concrete5 veya Shopify kullanılarak oluşturulur ve dahili envanter veya CMS platformlarıyla entegre edilebilir.

Çevrimiçi rekabet şiddetli, bu nedenle e-ticaret sitenizin ziyaretçiler için sezgisel, gezinmesi kolay ve ziyaretçiler için bir satın alma işlemi yapması için ikna edici olmasını sağlamak çok önemlidir. E-ticaret web hizmetlerimiz arasında ödüllü web tasarımımız , kolay ürün tarama, hızlı ve güvenli ödeme ve sezgisel arka uç ürün düzenleme, müşteri takibi ve envanter yönetimi yer alır.

 

web6.jpg (2.31 MB)

 

WEB ANALİZİ

İşletmenize büyük bir yatırım yaptığınızda, sonuçları görmek ve stratejinizin hangi alanlarının işe yaradığını ve hangilerinin odaklanma ve iyileştirme gerektirdiğini anlamak önemlidir. Web'de, sitenizin etkinliği ve trafiği analizlerle ölçülür.

Web sitelerimizin her biri, kaç ziyaretçinizin olduğunu, hangi sayfaları ziyaret ettiklerini, her sayfada ne kadar süre kaldıklarını, ne tür bir cihaz kullandıklarını, nerede olduklarını izlemenize olanak tanıyan dünyanın en popüler web analizi aracı olan Google Analytics'i entegre eder. nereden geldi, web sitenizin hangi alanından ayrıldıkları ve çok daha fazlası. Web analizinizi anlamak, web sitenizde hangi sayfaların vurgulanması gerektiği konusunda bilinçli kararlar vermenize olanak tanır çünkü müşterilerin tam olarak ne okuduğunu ve en çok nerede vakit geçirdiğini bilirsiniz.

Web sitenizde zaten analiz var mı? Benarma Reklam, birçok farklı programda analiz eğitimi sunarak web sitesi verilerinizden tam olarak yararlanmanıza olanak tanır.

 

VERİTABANI ENTEGRASYONU

Şirketinizin dahili veritabanındaki veya üçüncü taraf bir veri sağlayıcısından gelen bilgileri entegre etmek, Benarma Reklam'ın uzmanlık alanıdır. Veritabanlarını web sitenize entegre etmek, kullanıcılar için güncel bilgilerin canlı olarak beslenmesine olanak tanır ve kullanıcıların, şirketinizin verileri iki yerde yayınlamasına gerek kalmadan ihtiyaç duydukları belirli bilgileri aramasına (sorgulamasına) olanak tanır.

Şirketinizin dahili ve kullanıcı işlevsellik gereksinimlerini deneyimli web geliştirme ekibimizle tartışmak için bir web danışmanlığı planlayın. Veritabanı entegrasyon hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre% 100 özelleştirilmiştir. 

 

WEB HOSTİNG HİZMETLERİ

İnternette iş yapmak, yetenekli profesyonellerden oluşan tetikte bir ekip ve son teknoloji ürünü bir veri merkezi gerektirir; bu, web siteniz Benarma Reklam ile barındırıldığında tam olarak sunduğumuz şeydir. Benarma Reklam, ABD'deki en güçlü omurgalara Yedek Katman-1 bağlantıları ile web sitenizin çevrimiçi ve 24/7/365 işlevsel olmasını sağlayan güvenilir ve güvenli web sitesi barındırma hizmetleri sağlar. Barındırma hizmetleri ayrıca bilgilerinizin en güncel yedeklenmesine ve kurtarılmasına olanak tanıyan bir yük devretme sistemi içerir.

 

MOBİL WEB SİTELERİ

Mobil web siteleri, özellikle web sitenize mobil cihazlardan erişen kullanıcılara hitap etmek isteyen şirketler için idealdir. Sektörünüze bağlı olarak, ziyaretçiler hareket halindeyken mobil cihazlarında ve evde masaüstlerinde olduklarında web sitenizi tamamen farklı bir şekilde kullanabilir.

Mobil müşterilere başka bir yere göz atmaları için bir bahane vermeyin. Mevcut web analitiğine , endüstri standartlarına ve kullanıcı geri bildirimlerine danışan Benarma Reklam, kullanıcılara ihtiyaç duyduklarını, ihtiyaç duydukları şekilde sağlayan bir mobil site tasarlayacak ve uygulayacaktır.

 

İş Ortaklarımız

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için en iyi markalarla işbirliği yapıyoruz.