Aracınızı giydirmek

Bazen şirketinizi benzersiz bir şekilde markalamanın ve tanıtmanın çözümü, otoparkınız kadar yakındır. Arabanız, servis minibüsünüz veya teslimat kamyonunuz, mesajınızı parlak, canlı renkler ve grafiklerle gösteren, araç sargılı tekerlekli bir reklam panosu olabilir. Ve en iyi yanı, o dönen ilan tahtası için aylık bir ücret ödemek zorunda olmamanızdır. Aracınızı giydirmek, potansiyel müşterilere kalıcı bir izlenim bırakmanın ekonomik ve dikkat çekici bir yoludur. 

Mesaj asla uyumaz.

İster teslimatta dışarıda olun, ister öğle yemeği için park halinde olun, hizmet ettiğiniz mahallede mesajınız her zaman sizin için çalışır. Reklam panolarında, tekrarlanan görüntülemelerle oluşturulan herhangi bir marka değeri, mesaj düştüğünde ortadan kalkar; yeni bir kampanya başlatma zamanı geldiğinde yeniden başlamanız gerekir. TV ile aynı. Mesaj gittikten sonra, tüketicilerin kafasından çıkar.


Olduğundan daha büyük görün.

Tek araçlı küçük bir işletmeye sahipseniz, tüketiciler sarılı bir araç gördüğünde işletmenizin algısı yükselir. Şirketinizin ne kadar büyük olduğunu bilmiyorlar, ancak sarılı bir araç onlara bir filoya sahip olduğunuzu önerebilir ve böylece güvenilirlik sağlayabilir.


Boyanı sakla.

Sargı, aracınızdaki boyayı UV ışınlarından, hatalı kayalardan ve küçük çiziklerden koruyan ve esasen aracınızın yeniden satış değerini artıran bir kalkandır.


Sana sıkışıp kalmışlar.

Bu günlerde TiVo, video ve ses ve e-posta spam engelleyicileri, reklamları günlük yaşamlarından kaldırmanın yollarını buluyorlar. Ama yola çıktıklarında, gözlerini açık tutmalılar ve mesajınızı görmekten başka seçenekleri yoktur.

Araç Giydirme Uygulamalarımız

Araç Giydirme uyglaması 1

Araç Giydirme uyglaması 2

Araç Giydirme uyglaması 3

Araç Giydirme uyglaması 4

Araç Giydirme uyglaması 5

Araç Giydirme uyglaması 6

Araç Giydirme uyglaması 7

Araç Giydirme uyglaması 8

Araç Giydirme uyglaması 9

Araç Giydirme uyglaması 10

Araç Giydirme uyglaması 11

İş Ortaklarımız

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için en iyi markalarla işbirliği yapıyoruz.